woody - NC3 2.0 (ex: NB 1.8)

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: woody - NC3 2.0 (ex: NB 1.8)

Příspěvekod woody » 16 kvě 2021, 20:03

A je tam :).

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Celkově spokojenost (display je super, bezdrátový Apple CarPlay funguje na jedničku).

Zatím jsem objevil dva nedostatky:

  • Nepovedlo se mi uchodit ovládání na volantu - ale příslušná krabička tam je, takže předpokládám, že nakonec to nějak půjde.
  • Rámeček je určený pro před-FL modely, takže nesedí úplně ideálně a dole pod ovládáním klimatizace zůstala mezera - zkusím poptat u prodejce správný.

Obrázek
woody
 
Příspěvky: 432
Registrován: 27 dub 2010, 11:55

Re: woody - NC3 2.0 (ex: NB 1.8)

Příspěvekod BigBang » 16 kvě 2021, 22:09

Nic proti, je to tvoje auto, ale za mě to vypadá děsně :?
BigBang
 
Příspěvky: 209
Registrován: 23 pro 2019, 21:45
Bydliště: Kladno

Re: woody - NC3 2.0 (ex: NB 1.8)

Příspěvekod Pavel_cz » 18 kvě 2021, 08:53

Mně se to taky moc nelíbí, byť Android auto chápu. Nicméně já razím seriový stav, takže cokoli v autě není z výroby se mi většinou nelíbí a vidím v tom spíš snižování hodnoty vozu. Osobně jsem si koupil tenhle magnetický držák a je skvělej, malej, kompaktní a hezkej. https://store.stormfront.co.uk/scosche- ... windowdash na telefon ani není potřeba dávat jeden ze dvou přibalených magnetků, stačí obal s integrovaným, například z Ali. Rádio v autě neposlouchám, byť je to Bose, tak hraje příšerně a stejně chci poslouchat motor a ne rádio. :)
Uživatelský avatar
Pavel_cz
 
Příspěvky: 49
Registrován: 15 úno 2019, 21:17

Re: woody - NC3 2.0 (ex: NB 1.8)

Příspěvekod Tomin » 21 kvě 2021, 08:52

Pavel_cz píše: Rádio v autě neposlouchám, byť je to Bose, tak hraje příšerně a stejně chci poslouchat motor a ne rádio. :)

Tak proti tomuhle je potřeba se ohradit. Říct o zvuku co vyluzuje Bose aparát, že je příšerný, to je - nebojím se říct - blábol. Určitě OEM repráky mají své limity docela nízko a taky zesilovač není zrovna korba, ale jako celek hraje Bose víc než slušně a na poměry běžných aut dokonce skvěle! Kéž by v korporaci Mazda byla stejná péče jako s laděním audiosystému věnována i tomu 2.0 motoru, to by bylo v álejích veselo.
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: woody - NC3 2.0 (ex: NB 1.8)

Příspěvekod Pavel_cz » 24 kvě 2021, 07:26

Doporucuju hodit do google a uvidis jaky je verejny feedback na Bose v NC. ;)
Uživatelský avatar
Pavel_cz
 
Příspěvky: 49
Registrován: 15 úno 2019, 21:17

Re: woody - NC3 2.0 (ex: NB 1.8)

Příspěvekod Tomin » 24 kvě 2021, 17:02

Právě že to hejtování bosáckého bigbítu mě strašilo ještě v době, kdy jsem měl prázdnou garáž. Děsil jsem se, jak budu hezký interiér hnojit nějakým 2din pioneerem s televizí, nebo tenkým 1din autorádiem a pod ním bude z palubky na mě tupě zírat velká díra. A psal jsem pak v prvních dojmech, že origo rádio nakonec k velké radosti mohlo zůstat na svém místě. S výměnou repráků jsem ale nepochodil, prej se nevyrábí žádné aftermarket alternativy. Že kvůli impedanci nebo ohmům, či co. Ale mám jeden příklad kdy kvalita muziky značně upadne. A to když jsem nucen mít nataženou textilní střechu. Nevím jak to poslat, ale ten rozdíl oproti open air je jasně zřetelný a slyšitelný. Dokonce, když hudbička jede a střechu hodím za sebe, tak v ten moment rádio přestane na vteřinu hrát, jako by se přenastavilo. Tak jestli tady z toho nepramení ty rozdílné pohledy.
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: woody - NC3 2.0 (ex: NB 1.8)

Příspěvekod ReVolte » 25 kvě 2021, 17:05

Bose má 2 soundprofily na roof up/down. Pokud ti jeden z nich nevyhovuje, tak v zámku na rámu okna je spínač, který na to reaguje. Mě významně pomohlo vytlumit dveře, pak se zvuková kvalita opravdu zlepšila.
Byla: NC 2.0 Mica Grey Expression
Je: NCFL 2.0 Stormy Blue
ReVolte
 
Příspěvky: 175
Registrován: 17 pro 2016, 01:03
Bydliště: Plzeň

Předchozí

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 návštevníků