IvanGS - moje nová láska NBFL

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod cafe-racer » 14 říj 2014, 16:25

Detektor radarů je i přes agresivní rétoriku policejního prezidia plně legální :) až dopadnu jako Ivan tak to bude první věc na nákupním lístku.
Nehodlám obtěžovat ostatní účastníky silničního provozu bezdůvodně pomalou jízdou :mrgreen:
(sorry Ivane, musel jsem si rejpnout)
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod MacTeine » 14 říj 2014, 23:11

Jr. píše:Na druhou stranu si dnes lze sjednat pojištění proti pokutám a to je podle zajímavější řešení problémů.


resenipokut.cz má sjednané kamarád a co o tom povídá zní opravdu zajímavě, ti kluci toho umí vykouzlit a zachránit opravdu spoustu... Dost reálně jsem nad tím sám přemýšlel. Samozřejmě neříkám jezdit jako prase, ale některé české silniční předpisy a lokální omezení (zejména rychlost), bývají opravdu padlé na hlavu ;) Pardon za OT
NCfl 2011 2.0 Karai
Ex: NBfl 2001 1.8
Uživatelský avatar
MacTeine
 
Příspěvky: 431
Registrován: 30 bře 2014, 19:37
Bydliště: Praha

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod IvanGS » 29 říj 2014, 12:13

Pavel260 - potkal jsem pár MX-5, ani nevím kde jsou Nasavrky ale jednu si pamatuji kousek od Jaroslavi na okresce směr Chrudim, to bylo ono?
Café-Racer - no jo, Drákula jezdí jako prase. No, já úplně podle předpisů taky nejedu ale pro jistotu tam, kde by mohl být schovaný polda s radarem, si dávám bacha, možná si ten antiradar pořídím.
Drákula odjela včera školit do Bratislavy (tam státní svátek 28.10. nedrží), tak jsem opláchl Majdu a dal 150 km bez střechy, jinou MX-5 jsem tentokrát nepotkal.
Přílohy
mazda.jpg
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod IvanGS » 03 lis 2014, 10:07

V sobotu jsme s Drákulou vyrazili na dušičkový okruh a protože bylo hezky, tak Majdou a část cesty bez střechy. Drákulka mi stále zabavuje nový foťák, ale v tomto případě mi to nevadilo.
Přílohy
palubkamx5.jpg
smouhy2.jpg
mx5zezadu.jpg
palubkamx52.jpg
mx5efekt.jpg
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod cafe-racer » 03 lis 2014, 15:35

Pěkný, to bude mít nějakej povedenější objektiv :) co pořídils ?
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod IvanGS » 03 lis 2014, 19:53

Café-Racer: Protože jsem si uvědomil, že focení je asi můj koníček, protože mne foták provází desítky let vlastně všude, rozhodl jsem se to pojmout vážněji. Motivací byl i letošní Le Mans, to jsem bohužel nestihnul (závod ano, foták ne), ale v září jsem koupil maličký, ale výkonný Sony RX100III, který mám od té doby stále po ruce, a pro chvíle, kdy velikost nebude na obtíž, jsem minulý týden dokoupil Sony Alpha SLT-A77II a když odmyslím, že se s ním seznamuji a po letech pronikám do tajů focení (s levnými kompakty jsem zdegeneroval a propadl až k bezhlavému cvakání čehokoliv), jsem z něj nadšen. Koupil jsem se setovým objektivem 16-50 mm a světelností 2.8 v celém rozsahu, časem dokoupím něco delšího. Naštěstí se jedná o částečně firemní přístroje, což trochu zmírnilo bolest z průvanu v peněžence...
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod cafe-racer » 04 lis 2014, 10:34

Hodně pěkný ! Tak se budu těšit na další fotky, s tímhle kanónem (ne Canonem :) ) to bude hračka.
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod IvanGS » 04 lis 2014, 11:36

Café-Racer - právě že není. A trochu za to můžeš i Ty, jak jsi fotil v Pardubicích Morgana, byl jsem zrovna v období sběru informací a trochu mne to ještě "přinakoplo". V dobách, kdy jsem fotil na kinofilm, to byla sranda - zaostřit (odhadem, ono to nějak vyšlo), clona, čas (k tomu byl expozimetr) a hotovo. A protože nechci fotit na automat, ztrácím se v záplavě druhů ostření a měření, různých zámků, jaká funkce v jakém režimu funguje, co udělám tímhle a co tímhle tlačítkem a co je vlastně vhodné pro jakou situaci. Pomalu začínám pronikat do statické fotografie, ale při focení v pohybu prostě zkusím nastavit "něco", co by mohlo fungovat, ale jestli je to vhodné zrovna v téhle situaci, netuším. Kdyby sis chtěl udělat výlet do Bolehoště na kafe a dal mi stručný rychlokurs, ani nevíš, s jak otevřenou náručí bych Tě vítal...:-).
Přílohy
smouhy1.jpg
zrcatkomx5.jpg
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod MAXsport » 04 lis 2014, 12:03

Možná tu máme dalšího starosklíčkaře :-) to by tě určitě bavilo, jak by se ti líbilo mít na fotáku objektiv třeba z 50. let? :-)
MAXsportpneu.cz závodní pneumatiky s homologací na silnice
Polyspeed silentbloky pro MX-5 - Group buy polyurethanové silentbloky s různou tvrdostí pro MX-5
michal@maxsportpneu.cz
MAXsport
 
Příspěvky: 1401
Registrován: 15 led 2012, 15:40

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod IvanGS » 04 lis 2014, 12:23

Nerozumím otázce. ..
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

PředchozíDalší

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků