IvanGS - moje nová láska NBFL

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod IvanGS » 05 říj 2015, 16:11

Omlouvám se, déle jsem tu nebyl. Křídlo + vše ostatní montovali bývalému majiteli na nové auto v Mazdě Spořilov. Nejspíš to tedy bude originální doplněk. Původní cenu neznám, já ho dostal k Majdě "zadarmo", na druhou stranu jsem rád, že nemám žádnou konfekci :D .

O víkendu jsme se zúčastnili slovenské akce Zatváranie striech v Novém Meste nad Váhom. Na vyjížďku jelo 13 aut, z toho asi 6 českých posádek. Jelo se svižně, ale ne nebezpečně, bonbónkem byl Jankov vršok, místo pořádání závodů do vrchu, liduprázdné 4 kilometry plné zatáček, takže jsme se vyřádili. Drákulu jsem vysadil s foťákem někde uprostřed a měla štěstí, zrovna v té "její" zatáčce to tam jeden kolega přehnal, přetočil a vyjel z trati, naštěstí bez následků, hned pokračoval dál. Když jsme stáli na spodním parkovišti, jel kolem Passat slovenské Kobry, zastavil, ale pak jel dál. Báli jsme se, že bude v kopci měřit, naše záměry mu musely být jasné, ale kupodivu nikde nebyl. Byla to skvělá akce na závěr sezóny, vyšlo super počasí a já dal s Majdou 800 kilometrů.
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod AndrewG » 05 říj 2015, 16:30

heh super report....k tým kopcom..ja mam pocit že na slovensku je nejaka nepisana dohoda že na kopcoch kde sa jazdí do vrchu sa nemerá...ani na pezinskej babe nikdy nemerajú hoci je tam kopa motorkárov a autičkarov...vždy meraju v dedine pred a za, nikdy nie priamo na kopci, pritom sú tam miesta kde by sa dalo aj so statickým radarom...
AndrewG
 
Příspěvky: 2284
Registrován: 19 bře 2013, 21:58

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod IvanGS » 05 zář 2016, 18:49

Tak mám za sebou STK, opět bez závad a za udivených pohledů osazenstva stanice na nejhezčí NB, kterou prý viděli...
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod IvanGS » 07 zář 2016, 09:06

A dnes po delší době do práce, asi si během dne vymyslím ještě nejakou služebku...
Přílohy
DSCN4607orez.jpg
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod Renee » 07 zář 2016, 09:16

Jo, služebky jsou s MX-5 o poznání veselejší, taky se teď nabízím častěji než dřív. :)
1993 NA 1.6 85kW. 6q, 4.1 torsen, MeisterR. How did that happen?
Renee
 
Příspěvky: 961
Registrován: 18 čer 2016, 09:29
Bydliště: Praha

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod IvanGS » 07 zář 2016, 16:54

Tak já se nenabízím ale sám si je vymýšlím. Dnes z toho bylo pěkné svezení úpatím Orlických hor... A ještě pojedu domů:-).
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod IvanGS » 30 zář 2016, 13:33

Pro dnešní cestu do práce jsem náležitě sladil doplňky... :)
Přílohy
CHR1.jpg
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod IvanGS » 24 kvě 2021, 17:16

Už jsem tu nebyl dlouho i když to neznamená, že nejezdím. Ale změna zaměstnání, klasický americký van, který jsme předělávali na bydlení a cestovali s ním a také oživení mého dalšího koníčka - létání - způsobilo, že jsem toho opravdu moc nenajezdil. Nicméně Majda je ve skvělé kondici, má novou STK a hodlám s ní zase začít jezdit trochu víc, třeba i na nějaký ten srazík, protože mi komunita lidí kolem Mazdiček chybí. Tak se třeba někde potkáme..
Přílohy
DSC09613.JPG
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: IvanGS - moje nová láska NBFL

Příspěvekod Tomin » 24 kvě 2021, 17:31

Hustý! Poslední příspěvek z druhé půlky 2016, z doby kdy jsem ještě nejezdil (až od května 2017) ale tohle fórum jsem už navštěvoval. A stejně si tě pamatuju! Tak vítej zpět stará digitální tváři. :)
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Předchozí

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot], Seznam a 60 návštevníků